O Nas

”Marzysz o nietypowym wyglądzie swoich wnętrz? Wszystkie meble w salonach meblowych wydają Ci się takie same i nie urzekają? My pomożemy Ci to zmienić! Korzystając z naszych usług możesz mieć takie meble o jakich tylko marzysz, z najdrobniejszymi szczegółami, według Twoich upodobań. Solidne i niestandardowe meble, takie których nie zobaczysz w co drugim mieszkaniu, bo wszystkie wykonywane są według pomysłu Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług! Zmień swoje wnętrze już dziś!”

 

Witamy na stronie internetowej naszej firmy!

Modern kitchen interior

Usługi stolarskie świadczymy od 1988 roku. Lata praktyki zawodowej zaowocowały ogromnym doświadczeniem w tworzeniu funkcjonalnych i trwałych mebli. Naszym priorytetem zawsze było profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta, dlatego staramy się dokładnie poznać potrzeby i gust zleceniodawcy. Bardzo ważna jest dla nas estetyka i dokładność wykonania każdego mebla – wszystkie wyroby charakteryzują się wysoką jakością.
Solidne, drewniane meble przetrwają lata – tą zasadą kierujemy się przy tworzeniu naszych wyrobów. Przykładamy wagę również do tego, aby ich piękno było powodem do dumy właścicieli. Ponadto oferujemy szereg usług stolarskich, które nadadzą Państwa starym meblom nowy blask.

Kontakt

Jakość i profesjonalizm firmy potwierdzają nagrody i wyróżnienia, m.in. certyfikat „Rzetelna Firma”, który jest dowodem, że w biznesie kierujemy się zasadami fair-play, a uczciwość stawiamy na pierwszym miejscu w kontaktach z klientami. Jednocześnie to wyróżnienie motywuje nas do dalszej pracy nad podwyższaniem standardu wyrobów i rozszerzania oferty o nowe wzornictwo i materiały.
Od chwili powstania zakładu nieustannie się rozwijamy, a dzięki wiedzy i znajomości rynku wdrażamy nowatorskie rozwiązania, uwzględniając jednocześnie panujące trendy. Szeroki asortyment wyrobów sprawia, że wychodzimy naprzeciw wymaganiom większej liczby Klientów.Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego Klientom proponujemy również wykończenia wnętrz w drewnie, m.in. podłogi drewniane, drewniane panele ścienne i inne. Zapewniamy fachowe doradztwo.
Przyjmujemy zamówienia z całego kraju, zarówno od zleceniodawców indywidualnych, jak również od instytucji i firm. Jeśli chcą Państwo zapytać o szczegóły, zapraszamy do kontaktu.

Modern cream coloured kitchen

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!